Liceul de Arte din Oradea organizează o experiență culturală de neuitat - Elevii au asistat la spectacolul "Cartea junglei" de la teatrul Arcadia
Elevii de la Liceul de Arte din Oradea au fost invitați la un spectacol de teatru, în cadrul unei experiențe culturale unice. Atât elevii ciclului gimnazial, cât și cei din ciclul liceal, indiferent de secția de studiu, au avut ocazia să asiste la piesa „Cartea junglei”, pusă în scenă de trupa de teatru Arcadia din Oradea.