Colindătorii au adus bucuria sărbătorilor de Crăciun la Primăria Oradea
Luni, 16 decembrie, Primăria Municipiului Oradea a primit primele grupuri de colindători care au încântat audiența cu interpretarea colindelor tradiționale de iarnă. Aceste activități au fost menite să răspândească atmosfera festivă și bucuria sărbătorilor de Crăciun în comunitatea locală.